Paříž


Paříž

Předvánoční Paříž letecky

Probírat se záplavou výsledků na dotaz letenky Paříž, letenky do Paříže nebo Paříž letecky může být velmi zdlouhavé a únavné. Máme pro Vás dobrou zprávu - už nemusíte dále hledat. Letenky do metropole nad Seinou naleznete, můžete rezervovat a online výhodně zakoupit přímo zde.

Proč letenky do Paříže právě od nás?

Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob přepravy, jakým létání je, lze díky našemu speciálnímu rezervačnímu systému objednat z pohodlí domova a naši operátoři jsou připraveni plnit i další Vaše přání - od požadavku na určité místo v letadle přes cestování se zvířecími miláčky až po objednávku speciálního palubního občerstvení. Na co se po koupi letenek můžete dále těšit?

Předvánoční čas a Vánoce v Paříži

Adventní čas je pro některé časem pohody, klidu a radostného očekávání, pro jiné je synonymem nervózního hemžení. Vystupte z předvánočního shonu a dopřejte si výlet - Paříž má mnoho co nabídnout. Dechberoucí památky, luxusní módní domy, fantastické kulinářské zážitky, nezapomenutelně romantická místa - to vše prodchnuto předvánoční atmosférou.  Paříž předvánoční dýchá jinak než po zbytek roku. Je zahalená do tisíců a tisíců světel, jež osvěcují domy, kostely, mosty i bulváry. Je tajemná, krásná a žádoucí, jako stvořená pro večerní procházky a nasávání předvánoční atmosféry.
Představte si, že máte v kapse letenky do Paříže. Hodíte za hlavu každodenní rutinu, přeladíte na jinou frekvenci, nadechnete se a dopřejete si doušek něčeho nového, dosud nepoznaného a nebo naopak něčeho, co důvěrně znáte a k čemu se rádi vracíte. Paříž oslňuje, Paříž ohromuje, Paříž inspiruje.  Nechte se jejím kouzlem zlákat i Vy. Ať už Vás láká Paříž předvánoční nebo chcete strávit Vánoce v Paříži, rádi Vám pomůžeme, aby se Váš sen změnil ve skutečnost.

 

Letecky do předvánoční Paříže - a co dál?

Dál je vše na Vašich přáních a rozhodnutích. Paříž nabízí nepřeberné množství lákadel, ať už se jedná o místa, společenské události nebo smyslové zážitky:

Vánoční trhy v Paříži

Vánoční trhy jsou příležitostí pro nákup vánočních dekorací i drobných dárků a upomínkových předmětů. Ať už zavítáte na Champs-Elysées, Trocadero, Montparnasse nebo třeba La Defense, všude Vás čeká lákavá nabídka vánočních ozdob, drobných ručně vyráběných dekorací, ochutnávka regionálních produktů, uměleckých a řemeslných předmětů a samozřejmě i něco na zahřátí.

 

Pařížské vánoční dobroty

Lhostejno, zda potřebujete pouze zahřát či jen poškádlit chuťové buňky - s následujícími pokrmy bude předvánoční výlet sladší i hřejivější.
Vin Chaud neboli svařené víno čili svařák je přesně tím, čím jej v kouřícím pohárku chcete za mrazivého prosincového večera mít: voňavým a lahodným zdrojem tepla pro vaše prsty i útroby.
Beaujolais Nouveau - lehké, mladé víno, tradičně a s napětím očekávané koncem listopadu, je pro předvánoční, vánoční a novoroční čas jako stvořené. Nikde jinde na světě Vám nebude chutnat tak báječně jako právě v Paříži.

Pečené kaštany - pro ty, kdož se chtějí zahřát jinak. Jejich vůně a teplo vám budou dlouho připomínat atmosféru pařížských vánočních chvil.

 

Vánoční Paříž - Kam se vydat?

Paříž je krásná v kteroukoli roční dobu. V čase vánočním je její kouzlo ještě umocněno. Abyste ji měli jako na dlani, můžete začít s prohlídkou shora - přímo na Eiffelově věži. Se zastávkou na kluzišti, které je otevřeno denně včetně Štědrého dne, a pak se můžete nechat vyvézt výtahem na vyhlídku a se sklenkou šampaňského v ruce se kochat velkolepostí Paříže. Poté se během dvouhodinové vyhlídkové plavby po Seině nejen můžete kochat pohledem z okna, ale i vychutnávat šestichodové menu. Připraveni se bavit? Ať už se vydáte na Montmartre nebo naopak z kopce dolů třeba směrem k Moulin Rouge nebo Folies Pigalle, věřte, že vyberete vždy dobře.

 

Zdá se Vám to jako krásný sen? Proměňte jej ve skutečnost. Vyberte, klikněte a leťte. Předvánoční a vánoční Paříž čeká i na Vás.