O nás

Yugo-star — společnost, která již působí 12 let v oblasti cestovního ruchu a stále se dynamicky rozvíjí. Společnost má zkušenosti práce nejen na českém trhu, ale i v zahraničí. Na této stránce Vám představujeme svoji novou službu, prodej letenek, kterou prezentujeme pod značkou SUPERLET.

Spokojenost zákazníků je pro SUPERLET nejdůležitější a pramení z nízkých cen na letenky do destinací po celém světě, a zároveň kvalitních servisních služeb. Zakoupit letenku můžete nejen prostřednictvím on-line rozhraní, ale i v naši kanceláři na adrese Jindřišská 7, Praha 1, též naši operátoři postarají se o Váš let kdykoliv na čisle +420 224 240 945 nebo +420 777 003 006.

SUPERLET  Vás zbaví starostí při vyhledávání nejpohodlnějšího a nejlevnějšího způsobu cestování  letadlem nebo autobusem. Rádi Vám zajístíme konkrétní místo na palubě letadla, přepravu Vašeho domácího mazlička, objednáme speciální občerstvení a mnoho dalších užitečných služeb Vám poskytnou naši prodejci a operátoři. Jednoduše řečeno, postáráme se o to, aby Vaše cestování bylo prostě SUPER.