Rezervace letenek

Prodej letenek. Vždy aktuální ceny letenek.

Naše společnost se specializuje na prodej letenek za přijatelné ceny. Pomůžeme Vám najít letenky na let, který pro Vás bude časově nejvýhodnější. Létáme z Prahy do Ruska a Společenství nezávislých států, do Evropy, Ameriky, Asie, Afriky a dalších destinací po celém světě. Výhodné ceny letenek.

Letecká společnost ČSA

ČSA je národní leteckou společností České Republiky. Letadla této společnosti létají více než do sedmdesáti měst po celém světě. Kromě toho ČSA zajištuje nákladní a charterové lety a je členem aliance Sky Team, do kterého též patří jedny největších leteckých společností jako AirFrance, Air Europe a Aeroflot. Všechny letadla společnosti ČSA odpovídají přísným bezpečnostním normám. Zkušení piloti a pozorný obslužný personál zajištují bezpečný a komfortní let.

Pokud jste zvolili ČSA pro Vaše cestování doporučujeme Vám rezervovat si letenku dopředu. V tomto případě rezervace letenek přes online vyhledavač je nejlepší volbou. Tento způsob umožňuje mít nejaktuálnější informací o leteckých řádech a dostupnosti letenek, a zároveň možnost zakoupení letenky z domova. Pokud se rozhodnete využít pomoc naších profesionálních operátorů stačí jen zavolat a můžete si být jistí, že zajistíme Vám nejvýhodnější ceny letenek.

Letecká společnost ČSA často provádí akce, během kterých ceny letenek jsou ještě výhodnější než obvykle. Aby jste mohli nakupovat nejlevněji navštěvujte naší stránky a sledujte akční letenky. Pokud máte zájem o budoucí nespuštěné speciální nabídky akčních letenek pošlete nám Vaší poptávku. Náš operátor Vás bude kontaktovat a na základě aktuální nabídky rezervace letenek bude provedena. Po zaplacení rezervovaných letenek obdržíte letenky kurýrem nebo elektronicky.

V případě dalších dotazů můžete nás kontaktovat na telefonu 777 003 006, na email info@superlet.cz nebo skype: superlet.cz

Letenky od ČSA

«ČSA» - nejznamější letecká společnost České republiky, která Vás přepraví téměř do jakéhokoliv místa na světě, kde je letiště. Letenky «ČSA» si můžete zakoupit do nejrůznějších světových a domacích destinací. Flotilu letadel společnosti tvoří jen ta nejspolehlivější letadla známých výrobců. Lety se uskutečňují jak na dlouhé, tak i krátké vzdálenosti. K dispozici jsou také vnitrostátní lety.