Speciální nabídka

Co vlastně většina lidí dělá při vyhledávání nejlevnějších letenek? Zkoumají vyhledávače a vyhledávací systémy a weby každé letecké společnosti, navštěvují všechny stránky, pamatují si ceny a porovnávají je s následujícími. Výsledek může být úspěšný, ale času a úsilí je na takové vyhledávání třeba vynaložit obvykle velmi mnoho.

Co dělají naši zákazníci, aby našli levné letecké linky? Navštíví naše webové stránky www.superlet.cz a nacházejí zde nejlevnější letenky za na několik minut.

Výhody našich stránek při vyhledání levných letů

Levně letět je možné do jakéhokoliv místa na světě, hlavní věcí je vědět o speciálních nabídkách leteckých společností a zavčas na ně reagovat. Naše webové stránky vám umožní vyhledat nejaktuálnější nabídky letenek a neplýtvat časem a námahou, protože veškerá předběžná vyhledávání a srovnávání jsme už udělali za Vás.

Naše webové stránky Vás informují o slevách mnohých leteckých společností: "Českých aerolinií", "Aeroflotu", "Rossiji" a dalších. Na portálu jsou uvedeny ty letenky do zemí SNS, do Evropy a do Ameriky, které jsou ve srovnání s ostatními on-line nabídkami nejlevnějšími.

Jak objednávat letenky na našich stránkách

Poté, co najdete cenově vyhovující speciální nabídku letenek Vaším směrem, neprodleně podejte u našich operátorů objednávku některým z následujících způsobů:

— telefonicky na čísle 777 003 006;
— e-mailem na adrese info@superlet.cz;
— skypem: superlet.cz.

Manažeři naší společnosti Vás budou kontaktovat a pomohou Vám zakoupit Vámi vybranou nejlevnější letenku. Po zarezervování Vaší letenky operátorem a po zaplacení ceny letenky obdržíte vlastní letenku na hlavičkovém blanketu s dodáním až do domu,nebo e-mailem. Každá rezervace netrvá s naší pomocí déle než pár minut, takže propásnout výhodnou nabídky není vlastně možné.

Speciální nabídky letenek se neobjevují vždy pravidelně. Abyste mohli lépe poznat, kdy se objeví právě ty nejlevnější letenky na Vámi požadovaný let, můžete vyplnit on-line objednávkový formulář. To vám umožní být mezi prvními, kteří se dovědí o nejvýhodnější nabídce.

Specifika letenek se slevami

Speciální ceny letenek se obvykle týkají zpátečních letenek. Sleva na takové letenky činí většinou 50% nebo dokonce více. Destinace bývají nejrůznější: jeden den můžete najít zlevněné lety do Londýna a už za týden můžete letět do Francie: zlevněné lety do Paříže, jen urychlí splnění Vašeho dávného snu.

Letecký dopravce může snížit ceny letenek v případě včasné rezervace nebo v případě nízké poptávky na dotyčný směr, nebo v rámci různých akcí. Speciální nabídky letenek jsou obvykle přísně omezené datem odletu a také mohou mít některá další omezení.

Na kvalitě služeb se snížená cena nikdy a nijak neprojeví.